Yasal Uyarı

New Horizon LLC tarafından işletilen tüm web siteleri için geçerli olan bu Hizmet Şartları, web sitelerini kullanırken belirli politika ve kurallara uyulmasını gerektirir. Bu kurallar, web sitelerinin Sahipleri'nin mülkiyet haklarını korumak ve gizlilik politikasını uygulamak amacıyla oluşturulmuştur. Web sitesini kullanmadan önce, kullanıcıların bu Hizmet Şartları ve diğer Şirket politikalarına uymayı kabul etmeleri gerekmektedir. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız, web sitesini kullanamazsınız.

 

Uyarı

New Horizon LLC , çalışanları ve temsilcileri, Vergi Gelir Servisi (“IRS”) veya başka herhangi bir hükümet veya kurum veya kuruluşları ile bağlantılı değildir. New Horizon LLC, ücret karşılığında IRS'den Federal Vergi Kimlik Numaraları almaktadır. Şirket, müşterileri adına İşveren Kimlik Numarası (“EIN”) için başvuruları hazırlayarak IRS'ye sunmaktadır. Ancak, New Horizon LLC EIN başvurularını onaylamaz ve verilen bilgilerin doğruluğundan sorumlu değildir. EIN başvurusu yapmak isteyen herhangi bir kişi, kendi başvurusunu www.irs.gov adresindeki resmi IRS web sitesi üzerinden yapabilir.

Burada yer alan hiçbir şey yasal tavsiye olarak kabul edilmemelidir. Chat, e-posta veya bu web sitesinin başka herhangi bir şekilde kullanımı veya bu bilgilerin iletilmesi, bir avukat-müvekkil ilişkisi kurmayı amaçlamaz ve böyle bir ilişkiyi ortaya çıkarmaz.

New Horizon LLC, web sitesi, içerik, hizmet veya özelliklerin hatasız veya kesintisiz olacağını veya herhangi bir kusurun düzeltileceğini veya web sitesinin kullanımının belirli sonuçlar sağlayacağını garanti etmez. Web sitesi ve içeriği "olduğu gibi" sunulmaktadır. Web sitesinde verilen tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. New Horizon LLC, web sitesi kullanımınızla bağlantılı veya bununla ilgili herhangi bir üçüncü tarafın eylemleri, ihmalleri ve davranışları için herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Web sitesi ve bağlantılı siteleri kullanımınız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Web sitesinden veya herhangi bir içerikten memnun kalmamanız durumunda, tek çözüm yolunuz, web sitesini veya içeriği kullanmayı bırakmaktır.

Yukarıda belirtilen sorumluluk reddi, herhangi bir performans hatası, hata, ihmal, kesinti, silme, kusur, işlem veya iletimde gecikme, bilgisayar virüsü, iletişim hattı arızası, hırsızlık veya imha veya yetkisiz erişim nedeniyle herhangi bir hasar ve sorumluluk için geçerlidir.

New Horizon LLC, aşağıdakilerden herhangi birini herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın yapma hakkını saklı tutar: (1) herhangi bir nedenle web sitesini veya web sitesinin herhangi bir bölümünü değiştirme, askıya alma veya sona erdirme; (2) web sitesini veya web sitesinin herhangi bir Web Sitesini kullanarak, New Horizon LLC'nin ve ilgili kuruluşlarının hizmetlerinden yararlanmayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu hizmetler, IRS'den vergi kimlik numarası başvuruları dahil olmak üzere çeşitli ücretli hizmetler içerebilir. Ancak, bu hizmetlerin kullanımı sırasında, New Horizon LLC'nin IRS veya başka bir hükümet kurumu veya kuruluşu ile herhangi bir bağlantısı olmadığını unutmayın.

Web Sitesinde sunulan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal tavsiye niteliği taşımaz. Bu bilgileri kullanarak bir avukat-müvekkil ilişkisi kurulmaz. Web Sitesinde yer alan içerik, hizmetler veya özellikler hatasız veya kesintisiz olmayabilir ve New Horizon LLC, bu konuda hiçbir taahhüt veya garanti vermez. Bu nedenle, Web Sitesini ve içeriğini kullanırken dikkatli olmalısınız.

Web Sitesini ve bağlantılı siteleri kullanımınızdan tamamen siz sorumlusunuz. New Horizon LLC, Web Sitesini veya herhangi bir içeriği kullanımınızla ilgili herhangi bir üçüncü tarafın eylemleri, ihmalleri ve davranışları için herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, Web Sitesinin veya herhangi bir içeriğinin kullanımından kaynaklanan herhangi bir hasar veya sorumluluktan dolayı da sorumlu tutulamaz.

New Horizon LLC , herhangi bir zamanda, Web Sitesinde değişiklik yapma, askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler, Web Sitesinin herhangi bir bölümünü değiştirme veya mevcut politikaları ve şartları değiştirme gibi çeşitli şekillerde olabilir. Ayrıca, Web Sitesinin bakımı, hata düzeltmesi veya diğer değişiklikleri nedeniyle kesintiye uğraması durumunda, New Horizon LLC'nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Sonuç olarak, Web Sitesini kullanarak, bu Hizmet Şartlarını ve diğer ilgili politikaları kabul etmiş olursunuz ve bu şartlara uymayı taahhüt edersiniz. Bu nedenle, Web Sitesini kullanmadan önce, bu şartları dikkatlice okumanız ve anlamanız önemlidir.

 

İçerik

Bu web sitesi, herhangi bir ürün veya hizmette değişiklik yapma hakkını saklı tutar ve ürünler veya hizmetlerin fiyatları zaman içinde değişebilir. Web sitesindeki materyaller her zaman güncel olmayabilir ve bu materyallerin belirli ürünler veya hizmetlerle ilgili olarak güncellenmesi taahhüt edilmez.

Web sitesindeki tüm gönderiler, metinler, grafikler, kullanıcı arayüzleri, görsel arayüzler, fotoğraflar, ticari markalar, logolar, sanat çalışmaları gibi tüm içerik New Horizon LLC'nin mülkiyetindedir ve kontrolü ve lisansı New Horizon LLC'ye aittir. Ticari marka kanunları ve çeşitli diğer fikri mülkiyet hakları ve haksız rekabet kanunları ile korunmaktadır.

Web sitesinin herhangi bir kısmına veya özelliğine veya Siteye bağlı diğer sistemlere veya ağlara veya Web Sitesi üzerinde veya bunlar aracılığıyla sunulan hizmetlere bilgisayar korsanlığı, şifre "madenciliği" veya diğer yetkisiz faaliyetlerde bulunmamayı kabul etmektesiniz. Web sitesinin düzgün çalışmasına veya Sitede gerçekleştirilen herhangi bir işleme veya başka herhangi bir kişinin Web Sitesini kullanımına müdahale etmek veya müdahale etmeye teşebbüs etmek için herhangi bir cihaz, yazılım veya rutin kullanamazsınız. Ayrıca, web sitesini veya herhangi bir içeriği yasalara aykırı veya bu Hizmet Şartları tarafından yasaklanmış herhangi bir amaç için veya şirketin veya başkalarının haklarını ihlal eden yasadışı faaliyetler için kullanamazsınız.

Hizmet satın alma, promosyonlar veya diğer özellikler gibi belirli kısımlar için ek hüküm ve koşullar geçerli olabilir; bunların tümü, bu Hizmet Şartları'nın bir parçası haline gelir.

Web sitesinde listelenen ve burada referans olarak dahil edilen fiyatlar üzerinden hizmetler sunulmaktadır. Tüm tutarlar faturalarımıza göre muaccel olup ödenir. Başvurunuzu belirtilen süre içinde işleme koymak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Süreci tamamlayamazsak, işlem ücretinin %25'i geri ödeme olarak tarafımızdan sağlanacaktır. Başvuruyu tamamlarsak ve bir EIN başarıyla atanırsa, geri ödeme yapılamaz. Siparişinizden hemen sonra işlemi iptal ederseniz, işlem ücretinin %25'i size geri ödenecektir.

Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi

New Horizon LLC, bu Kullanım Koşullarını istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Bu nedenle, Web Sitesini ziyaret ettiğinizde bu sayfayı tekrar kontrol etmelisiniz. Kullanım Koşullarındaki herhangi bir değişiklik, yeni koşulların yayınlanmasından itibaren geçerlidir. New Horizon LLC, herhangi bir nedenle bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün uygulanamaz olduğuna karar verirse, o hüküm bu Kullanım Koşullarının geri kalanı üzerinde herhangi bir etkisi olmaksızın uygulanabilirliğini yitirir.

Gizlilik Politikası

New Horizon LLC, Web Sitesi ziyaretçilerinin gizliliğine saygı duymaktadır. Kişisel bilgilerinizi toplama, kullanma ve ifşa etme yöntemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Gizlilik Politikamızı inceleyin.

Tazminat

Bu Hizmet Şartları veya Web Sitesi ile bağlantılı olarak veya Web Sitesi aracılığıyla ihlal edilen yasa, düzenleme veya üçüncü taraf hakları ile ilgili olarak New Horizon LLC, bağımsız yargı yetkisine sahip herhangi bir ülke, devlet veya yerel yargı yetkisinde ortaya çıkan tüm talepleri, davaları, zararları, masrafları, zararları ve harcamaları karşılamayı kabul edersiniz.

Genel

Bu Hizmet Şartları, New Horizon LLC ve Web Sitesi arasındaki tam anlaşmayı ve yerini alır ve taraflar arasındaki tüm önceki veya mevcut iletişim, anlaşma ve önerileri geçersiz kılar. New Horizon LLC, bu Hizmet Şartlarında açıkça belirtilmedikçe, bu Hizmet Şartlarına uygunluğunuzu başka hiçbir faaliyet veya işlemle ilişkilendirmek için bu Hizmet Şartlarının uygulanabilirliğine veya uygunsuzluğuna atıfta bulunamaz.

New Horizon LLC, herhangi bir nedenle herhangi bir hakkınızın ihlal edilmesi durumunda yetkili yargı yerleri dışında bir anlaşmazlığı çözmek için tazminat veya diğer eşit bir denge arayışlarına girmez. Bu Hizmet Şartlarındaki hiçbir hüküm, New Horizon LLC'nin başka bir kişiye veya varlığa bağlılığını veya sorumluluğunu oluşturmaz.

Hizmet Şartlarının ihlali

New Horizon LLC, kendi takdirine bağlı olarak ve önceden bildirimde bulunmaksızın, Web Sitesine erişiminizi sonlandırabilir ve/veya Şirketin Hizmet Şartlarını veya diğer sözleşmeleri veya kuralları ihlal ettiğinizi tespit etmesi durumunda, gelecekte Web Sitesine erişiminizi engelleyebilir. New Horizon LLC, kolluk kuvvetleri veya diğer devlet kurumlarının talepleri, sizin tarafınızdan yapılan bir talep (kendi kendine başlatılan hesap silme), Web Sitesinin veya Site üzerinde veya Site aracılığıyla sunulan herhangi bir hizmetin durdurulması veya önemli ölçüde değiştirilmesi veya beklenmedik teknik sorunlar veya sorunlar içeren nedenlerle Web Sitesine erişiminizi sonlandırabilir. New Horizon LLC, bu Hizmet Şartlarının ihlali sonucunda Web Sitesine erişiminizin sonlandırılmasından size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu tutulmayacaktır.

Eğer New Horizon LLC, Hizmet Şartlarınızı ihlal ettiğiniz gerekçesiyle size karşı yasal işlem başlatırsa, Şirket tazminat alma hakkına sahip olacak ve tüm makul avukatlık ücretlerini ve benzer masraflarınızı ödemenizi talep edebilir.

Siteye erişiminiz veya Siteyi kullanımınızla ilgili tüm uyuşmazlıkların, Amerika Birleşik Devletleri kanunlarına ve Florida Eyaleti kanunlarına tabi olacağını kabul edersiniz. Tüm uyuşmazlıklar, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın Florida’deki eyalet ve federal mahkemelerinde çözümlenecektir. Ayrıca, kişisel yargı yetkisini ve yeri kabul eder ve bu tür yargı yetkisine veya mahkeme yerine herhangi bir itirazdan feragat ettiğinizi kabul edersiniz.